אם אתם מתכננים טיול לברצלונה אל תחשבו פעמיים תסגרו מול רנטה הכל, שילמנו לה מקדמה לפני הטיסה , אני יכולה לומר שרנטה מאוד אמינה ומסודרת, באמת שקשה למצוא היום אנשים אמינים כמותה.

היה לנו טיול מושלם!

Dikla Hanina Levi

חזרתי מכמה ימים בברצלונה במסגרתם הבן שלי אדם ואני יצאנו לסיורים שארגנה רנטה המושלמת הבעלים של טרוולונה סיורי בוטיק – סיורים בעברית בברצלונה
הייתי בברצלונה אין ספור פעמים אבל רנטה ארגנה לנו סיורים שונים, מדוייקים וכיפיים בטירוף. ממליצה בחום- יש סיורים חינמיים, סיורי אוכל, סיורים מחוץ לעיר ועוד. רמת שירות סופר גבוהה ומוקפדת. ממליצה בחום.

Tamar Yarosky
קוסטה בראווה – סיור מושלם עשינו אותו אז עם מדריך שלכם בשם אריאל. רמה גבוהה של הדרכה! נופים משגעים יום של כיף. מומלץ היינו עם שני מתבגרים יש מלא זמן חופשי לקניות לים וכו'.
Bendahan Karen Claire
רוצה לומר תודה רבה 🙏❤️לרנטה האלופה 😘😘😘על הידע השופע , המצב רוח השמח , העזרה תמיד .. והצחוקים .
היה לנו 9 ימים קסומים בברצלונה איתך , התאהבנו בך ❤️
ממליצה לכולם בחום טרוולונה של רנטה . לחייך 🍷🍷
Lior Niv-Nechemia

איזה כייף שיש אתכם!
היה לנו טיול מרתק ומחכים!זו הפעם החמישית שלי בברצלונה ופעם ראשונה בטיול עם טרוולונה ולא להאמין כמה שלא ידעתי וכמה אפשר לספוג כאשר ההדרכה נעשית בצורה כה מקצועית ומעניינת
שאפו ענק על הדרכה מכל הלב ובנדיבות שהאריכה בלי לקצר❤️

Anat Pinto

רגע לפני שעוזבים את העיר המדהימה הזאת אחרי 5 ימים, אנחנו רוצים להודות לטרוולונה ובראשה רנטה המקסימה על סיורים מרהיבים ביופיים, מעניינים בתוכנם, עם המון הומור וחן. הבלוג המסודר, הסטארט אפ של סיורים על בסיס טיפ, המלצות שניתנו מבלי לבקש תמורה ומכל הלב הוסיפו ערך מוסף לטיול.
רנטה מייצגת נאמנה את הצד הישראלי שבה וגם את הצד הספרדי ומשום כך הזמן איתה היה קסום.
אריאל בעל ידע אדריכלי מעמיק והדרכה חיננית.
טרוולונה ממולצת בחום!
*הרשמו לכללל הסיורים*
תודה ענקית!

רוית שמאי

היינו בסיור מהמם על גגות ברצלונה עם המדריכה רינתה!!! נהנו מכל רגע הייתה חוויה אחרת !!! כאשר חלק בלתי נפרד הייתה המדריכה שסחפה אותנו להרגיש לכמה שעות תחת כובע של ברצלונאי מקומי. חוויה צרופה! מקווה בפעם הבאה לעשות סיורים נוספים (לצערי לא היה לנו ימים נוספים בברצלונה)

אבירן זאקיס